| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
equip Netzwerkanschluss - RJ-12 (6-polig) (M) | equip | 121131 | 4015867178133 | €4.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ-12 (6P6C) |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Ühendusklemmi kaitse | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 0,6 g |
| Kõrgus | 7,2 mm |
| Laius | 9,65 mm |
| Sügavus | 12,3 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kogus koti kohta | 100 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 25 mm |
| Pakendi kõrgus | 140 mm |
| Pakendi kaal | 1,6 kg |