Tootja: AISENS
Mudel: A139-0656
EAN: 8436574707731
AISENS A139-0656. Pistmik(ud): RJ-45, Toote värv: Läbipaistev, Konnektori sugu: Meessoost. Kogus pakis: 50 tk. Pakendi laius: 120 mm, Pakendi sügavus: 160 mm, Pakendi kõrgus: 15 mm. Põhikasti (välimise) laius: 380 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 460 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 380 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A139-0656 juhtmepistmik RJ-45 Läbipaistev | €8.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Konnektori sugu | Meessoost |
| Konnektori kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 50 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 15 mm |
| Pakendi kaal | 80 g |
| Pakendi ruumala | 288 cm³ |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 380 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 460 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 380 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 16 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 66424 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 200 tk |