| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A139-0297 juhtmepistmik RJ-45 Läbipaistev | €5.54 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 10 tk |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 5 mm |
| Pakendi kaal | 20 g |