| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
ACT UTP CAT6MODULAR Connector RJ45 | €12.65 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Konnektori sugu | Meessoost |
| Konnektori kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Materjal | Polükarbonaat |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Pinge | 250 V |
| Vool | 2 A |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 10 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 19 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |