Tootja: Hama
Mudel: 00020535
EAN: 4007249205353
Hama 00020535. Materjal: Nailon, Toote värv: Must, Sinine, Roheline, Punane, Kollane, Maksimaalne kimbu läbimõõt: 6 cm. Pikkus: 215 mm, Laius: 16 mm. Kogus pakis: 5 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Sinine, Roheline, Punane, Kollane |
| Materjal | Nailon |
| Maksimaalne kimbu läbimõõt | 6 cm |
| Rasvakindel | Jah |
| Alkoholikindel | Jah |
| Õlikindel | Jah |
| Veekindel | Jah |
| Pestav | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 5 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pikkus | 215 mm |
| Laius | 16 mm |