| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Xavax STIKLINIS BUTELIS 1000 ml, "Išnešti" | €14.10 |
|
baitukas.lt |
Glass bootle Hama 1000 ml TO GO | €14.61 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Maht | 1000 ml |
| Parim kasutamiseks | Igapäevane kasutus |
| Materjal | Klaas |
| Toote värv | Läbipaistev |
| Sihtrühm | Täiskasvanud |
| Soovitatav sugu | Mees/naine |
| Korgi tüüp | Keeratav kaas |
| Nõudepesumasinakindel | Ei |
| Lekkekindel | |
| Kandesangad | |
| Värvus | Pilt |
| Rihma värv | Hall |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 235 mm |