Tootja: Yealink
Mudel: 1301002
EAN: 0841885100849
Yealink SIP-T19P E2. Toote tüüp: IP-telefon, Toote värv: Must, Telefonitoru tüüp: Juhtmega telefonitoru. Kahetoonilised mitmesageduslikud (DTMF) režiimid: Ribakanal, Väljaspool riba, SIP info. Telefoniraamatu maht: 1000 sisestust. Helitugevuse kontroll: Digitaalne. Ekraan: LCD, Ekraani diagonaal: 5,84 cm (2.3"), Ekraani resolutsioon: 132 x 64 pikslit
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
ENTRY LEVEL IP PHONE | €95.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote tüüp | IP-telefon |
| Telefonitoru tüüp | Juhtmega telefonitoru |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 0.25 A |
| AC-adapteri väljundpinge | 5 V |
| AC-adapteri väljundvool | 0,6 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1,25 W |
| Ekraan | |
| Ekraan | LCD |
| Ekraani diagonaal | 5,84 cm |
| Ekraani resolutsioon | 132 x 64 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| Audio | |
| Valjuhääldi | Jah |
| Kajaeemaldus | Jah |
| Müravähendus | Jah |
| Adaptiivsed värinapuhvrid | Jah |
| Häältuvastus | Jah |
| Taustmüra tekitamise režiim (CNG) | Jah |
| Häälekoodekid | G.711, G.722, G.726, G.729B |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| DHCP-klient | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Turvaalgoritmid | HTTPS, MD5, SRTP |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1p, IEEE 802.1x |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Integreeritud kõnepost | Jah |
| Helitugevuse kontroll | Digitaalne |
| Klahvistiku klahvide arv | 29 |
| Funktsiooniklahvide arv | 6 |
| Programmeeritavate klahvide arv | 7 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 185 mm |
| Sügavus | 143 mm |
| Kõrgus | 38 mm |
| Pakendi laius | 215 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 121 mm |
| Pakendi kaal | 996 g |
| Toimimine | |
| Kahetoonilised mitmesageduslikud (DTMF) režiimid | Ribakanal, Väljaspool riba, SIP info |
| Pesad & liidesed | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| RJ-9 portide arv | 2 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85171800 |
| Telefoni andmed | |
| Telefoniraamatu maht | 1000 sisestust |
| Helistaja ID | Jah |
| Kõnesuunamine | Jah |
| Ootel kõne | Jah |
| Mitte segada funktsioon | Jah |
| Kiirvalimine | Jah |
| Ootel kõne | Jah |
| Lühisõnumiteenus (SMS) | Jah |
| Sõnumist teavitamine (MWI) | Jah |
| Täisdupleks | Jah |
| Telefoniraamatu jagamine | Jah |
| Kõneedastus | Jah |
| Anonüümsest kõnest keeldumine | Jah |
| Anonüümne kõne | Jah |
| Kõnepark | Jah |
| Konverentskõne | Jah |
| Kõnele vastamine | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Ethernet-kaabel | Jah |
| Juhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, DC (alalisvool), LAN (RJ-45) |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Baasjaam | Jah |
| Kaasasolevate käepidemete arv | 1 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 95 protsenti |