Tootja: Yealink
Mudel: 1301196
EAN: 0841885106056
Yealink MP52 Microsoft Teams Edition. Toote tüüp: IP-telefon, Toote värv: Hall, Telefonitoru tüüp: Juhtmega telefonitoru. Installitud operatsioonisüsteem: Android, Ühilduvad tooted: Microsoft Teams. Ekraani diagonaal: 6,1 cm (2.4"), Ekraani resolutsioon: 320 x 240 pikslit, Graafilise kasutajaliidese (GUI) keel: Multi. Häälekoodekid: AGC, AJB, CNG, G.711alaw, G.711ulaw, G.722, G.722.1, G.722.1C, G.723, G.726, G.729A, G.729B, OPUS,.... Videokoodekid: SILK Opus, G.722, G.722.1, G.722.1C, G.711 (A/μ), G.723, G.726, G.729AB, ILBC
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Yealink MP52 Microsoft Teams Edition téléphone fixe Gris | €279.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote tüüp | IP-telefon |
| Telefonitoru tüüp | Juhtmega telefonitoru |
| Toote värv | Hall |
| Seinale kinnitatav | |
| Paigaldus | Laud/sein |
| Toimimine | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 9,0 |
| Ühilduvus kuulmisaparaadiga | |
| Ühilduvad tooted | Microsoft Teams |
| Võimsus | |
| Power over Ethernet tugi | |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 5 V |
| AC-adapteri väljundvool | 2 A |
| USB väljundvool | 0,5 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 4,5 W |
| Voolutarve (toide üle võrgu (PoE)) | 6 W |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 6,1 cm |
| Ekraani resolutsioon | 320 x 240 pikslit |
| Puutetundlik ekraan | |
| Tagantvalgustusega ekraan | |
| Graafilise kasutajaliidese (GUI) keel | Multi |
| Audio | |
| Valjuhääldi | |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Häälekoodekid | AGC, AJB, CNG, G.711alaw, G.711ulaw, G.722, G.722.1, G.722.1C, G.723, G.726, G.729A, G.729B, OPUS, PLC, Siid, VAD, iLBC |
| Müravähendus | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| DHCP-klient | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af |
| Turvaalgoritmid | AES, HTTPS, TLS |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4/IPv6, SNTP |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| RJ-9 portide arv | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| DC-pistik | |
| Kaabliluku pesa | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Integreeritud kõnepost | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 212 mm |
| Sügavus | 186 mm |
| Kõrgus | 146 mm |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi sügavus | 238 mm |
| Pakendi kõrgus | 103 mm |
| Telefoni andmed | |
| Jagatav töökoht | |
| Üldkasutatav telefon (CAP) | |
| Ootel kõne | |
| Konverentskõne | |
| Helistaja ID | |
| Kõnesuunamine | |
| Ootel kõne | |
| Kõnele vastamine | |
| Kõneedastus | |
| Täisdupleks | |
| Hädakutsung | |
| Helistamiste ajalugu | |
| Video | |
| Videokoodekid | SILK Opus, G.722, G.722.1, G.722.1C, G.711 (A/μ), G.723, G.726, G.729AB, ILBC |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaasas alus | |
| Kaasasolevate käepidemete arv | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 535 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85171800 |
| Peamise pakendi netokaal | 10,7 kg |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 250 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 11,6 kg |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 443 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | -10 - 50 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 95 °C |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS, ISO 9001, CCC, REACH |