Tootja: Viewsonic
Mudel: IFP7532-2
EAN: 0766907018936
Viewsonic IFP7532-2. Ekraani diagonaal: 190,5 cm (75"), Tööala: 1650,24 x 928,26 mm, Ekraani heledus: 350 cd/m². Installitud operatsioonisüsteem: Android 9, Protsessori arhitektuur: ARM Cortex-A55, Maksimaalne sisemälu: 32 GB. Kõlarite võimsus: 20 W. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100 Mbit/s. Liides: HDMI, USB-pistmiku tüüp: USB tüüp A, USB Type-B
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
VIEWSONIC VIEWBOARD IFP7532-2 | €1742.86 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 190,5 cm |
| Ekraani heledus | 350 cd/m² |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Paneeli tüüp | LCD |
| LED tagantvalguse tüüp | Direct-LED |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Reaktsiooniaeg | 8,5 ms |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Puutetehnoloogia | Mitmikpuude |
| Mitme samaaegse puutepunkti arv | 20 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Tööala | 1650,2 x 928,3 mm |
| Kõvadus | 9H |
| Tehnoloogia | Ultrahelilained |
| Arvutisüsteem | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 9 |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessori arhitektuur | ARM Cortex-A55 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| RAM-i maht | 4 GB |
| RAM-i tüüp | DDR4 |
| Pesad & liidesed | |
| Liides | HDMI |
| USB 2.0 portide arv | 5 |
| USB 2.0 Type-A jaoturi pesade arv | 4 |
| USB 2.0 B-tüüpi puuteportide arv | 1 |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A, USB Type-B |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| OPS ava | 1 |
| S/PDIF-väljund | Jah |
| Audioväljund | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Projektor | |
| Sisseehitatud projektor | Ei |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Kõlarite võimsus | 20 W |
| Ergonoomika | |
| VESA-paigaldusliidesed | 800 x 400 mm |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 30000 h |
| Sertifikaat | EMC/CE , CB/LVD, GOST-R / EAC, FAC, RCM, BIS, ECAS, LBL (Low Blue Light Certification), RoHS, REACH, SCIP, WEEE, TPCH, Packing waste, CA65, Green BOM, ErP-Eco |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 238 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 162 - 264 V |
| Aku tüüp | AAA |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, HDMI, USB |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Kaasas stiilus | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1860 mm |
| Pakendi sügavus | 280 mm |
| Pakendi kõrgus | 1140 mm |
| Pakendi kaal | 65,7 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1710 mm |
| Sügavus | 87 mm |
| Kõrgus | 1020 mm |
| Kaal | 51,8 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |