Tootja: Acer
Mudel: UM.HQ0EE.301
EAN: 4711121346798
Acer QG270H3bix. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 4 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| Paneeli tüüp | TFT-ekraan |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Ekraani kuju | Lame |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 100000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,311 x 0,311 mm |
| Pikslite tihedus | 93 punkti tolli kohta |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 52,7 - 110,6 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 48 - 100 Hz |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 68,6 cm |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 95 protsenti |
| Toimimine | |
| AMD FreeSync | Jah |
| Kaubamärgispetsiifilised tehnoloogiad | Six Axis Control |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| Low Blue Light tehnoloogia | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI | Jah |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| Kõrvaklapi väljund | Jah |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| DC-pistik | Jah |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Hoidja värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | Ei |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | Ei |
| Kaldenurk | -5 - 15 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | Jah |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI |
| Toiteadapter kuulub komplekti | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 616,1 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 175 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 452,2 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 3,3 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 616,1 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 38,7 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 364,2 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 3,1 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass (SDR) | D |
| Energiatõhususe klass (HDR) | F |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 17 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 24 kWh |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Toite tüüp | Väline |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |