Tootja: Hisense
Mudel: 75WR6CE
EAN: 0888143015910
Hisense 75WR6CE. Ekraani diagonaal: 190,5 cm (75"), Ekraani heledus: 350 cd/m², Ekraani värvide arv: 1,07 miljard värvi. Installitud operatsioonisüsteem: Android 8.0, RAM-i maht: 4 GB. Kõlarite võimsus: 15 W. Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WiFi-standardid: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax). Toote tüüp: Interaktiivne valgetahvel, Toote värv: Must, VESA-paigaldusliidesed: 600 x 600 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 190,5 cm |
| Ekraani heledus | 350 cd/m² |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| LED tagantvalguse tüüp | Direct-LED |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200:1 |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Mitme samaaegse puutepunkti arv | 20 |
| Puutetuvasti suurus (min) | 2 mm |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Täpsuspuudutus | ±1 mm |
| Ergonoomika | |
| Toote tüüp | Interaktiivne valgetahvel |
| Toote värv | Must |
| VESA paigaldamine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 600 x 600 mm |
| Arvutisüsteem | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 8.0 |
| RAM-i maht | 4 GB |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Paigaldusklambrid kaasa arvatud | Jah |
| Puutepliiatsite arv | 2 |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Bluetooth | Jah |
| Projektor | |
| Sisseehitatud projektor | Ei |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Kõlarite võimsus | 15 W |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB C-tüüpi portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI väljundportide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| S/PDIF-väljund | Jah |
| Audioväljund | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 260 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1710 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 1014 mm |
| Kaal | 45,8 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1896 mm |
| Pakendi sügavus | 300 mm |
| Pakendi kõrgus | 1184 mm |
| Pakendi kaal | 61,5 kg |