Tootja: TooQ
Mudel: FS20404HM-B
EAN: 8433281013759
TooQ Ares. Maksimaalne kaal (mahutavus): 100 kg, Ekraani minimaalne suurus: 152,4 cm (60"), Ekraani maksimaalne suurus: 2,54 m (100"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 1000 x 600 mm. Kõrguse reguleerimise ulatus: 1240 - 1640 mm, Kaldenurk: -10 - 5°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ Ares 2,54 m (100") Must | €297.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 100 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 152,4 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 2,54 m |
| Kinnituse tüüp | Põrand |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200 x 200 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 1000 x 600 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 400,600 x 400,800 x 400,800 x 600,900 x 600,1000 x 600 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaasasolevate riiulite arv | 2 |
| Reguleeritavad riiulid | Jah |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 1240 - 1640 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -10 - 5 ° |
| Rattad | Jah |
| Rataste arv | 4 ratas(ad) |
| Lukustatavad rattad | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1220 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 71 cm |
| Kõrgus | 2320 mm |
| Kaal | 39,8 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1176 mm |
| Pakendi sügavus | 345 mm |
| Pakendi kõrgus | 446 mm |
| Pakendi kaal | 44,2 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |