Tootja: Philips by Signify
Mudel: 8719514417977
EAN: 8719514417977
Philips Välisvalgustid. Toote värv: Must, Valge, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP54, Sobib kasutamiseks välitingimustes: Aed, Terrass. Pirni tüüp: LED, Valguse värv: Soe valge, Pirni eluiga: 20000 h. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Energiatõhususe klass: E. Laius: 250 mm, Sügavus: 250 mm, Pikkus: 250 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 24,5 mm, Pakendi sügavus: 2,8 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Liibuv LED Laevalgusti Philips Superslim Must 15 W | €58.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| USB-laadija | Ei |
| Energiatõhususe klass | E |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Valge |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP54 |
| Kaitseklaas | II |
| Veekindel | Jah |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Aed, Terrass |
| Asendatav valgusallikas | Ei |
| Valgustuse stiil | Modernne |
| Sobiv asukoht | Aed, Terrass |
| Kaitseomadused | Roostekindel, Tolmukindel |
| Kaasaskantav | Ei |
| Lambid | |
| Pirni tüüp | LED |
| Valguse värv | Soe valge |
| Pirni eluiga | 20000 h |
| Värvitemperatuur (maks) | 2700 K |
| Värvieraldusindeks (CRI) | 80 |
| Värvitemperatuur (min) | 2700 K |
| Valgusvoog | 1300 lm |
| Valgustehnoloogia | |
| Suunatud valguskiired | Jah |
| Täielik valgusvoog | 1300 lm |
| Ergonoomika | |
| Dimmerdatav | Ei |
| Tuhmistatav | Ei |
| Hajuva valguse efekt | Jah |
| Pööratav igas suunas | Ei |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 24,5 mm |
| Pakendi sügavus | 2,8 mm |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |
| Pakendi netokaal | 470 g |
| Pakendi kogukaal | 540 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 250 mm |
| Pikkus | 250 mm |
| Sügavus | 250 mm |
| Kõrgus | 23 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Ei |
| Reguleeritav kohtvalgusti pea | Ei |
| Keskosa kuulub komplekti | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Included bulb energy efficiency class (old) | E |
| Sobib kokku enamiku valgusregulaatoritega | Ei |
| Logistika andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 929003191301 |
| Tehnilised andmed | |
| Netokaal | 470 g |