Tootja: Multibrackets
Mudel: 3311
EAN: 7350105213311
Multibrackets 3311. Maksimaalne kaal (mahutavus): 80 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 139,7 cm (55"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 200 x 200 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 600 x 400 mm. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Multibrackets M Pro Series Enclosure 55"" Ceiling Medium Black | €822.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 80 kg |
| Ekraani maksimaalne suurus | 139,7 cm |
| Kinnituse tüüp | Lagi |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200 x 200 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600 x 400 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200,600 x 400 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Disain | |
| Tüüp | Fikseeritud põrandastatiiv |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Ühilduvad tooted | SAMSUNG QBR/QMR/QHR55R LG 55UH5F Philips 55BDL3550Q/55BDL3510Q/55BDL4510D/55BDL4550D |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 820 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 1380 mm |
| Kaal | 20 kg |