Tootja: Equip
Mudel: 650355
EAN: 4015867207963
Equip 650355. Maksimaalne kaal (mahutavus): 30 kg, Ekraani minimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Ekraani maksimaalne suurus: 165,1 cm (65"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 100 x 100 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 600 x 400 mm. Kaldenurk: -3 - 3°. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Equip ścienny 650355 32'' - 65'' | €226.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 81,3 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 165,1 cm |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600 x 400 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | -3 - 3 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180 ° |
| Juhtmehaldus | |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 6,5 cm |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 23,7 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 420 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 9,5 cm |
| Kõrgus | 690 mm |
| Kaal | 7 kg |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 140 mm |
| Pakendi kõrgus | 700 mm |
| Pakendi kaal | 8 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Juhend | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Põhikasti (välimise) laius | 240 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 140 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 700 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |