Tootja: Viewsonic
Mudel: IFP6532
EAN: 0766907010381
Viewsonic IFP6532. Tootedisain: Interaktiivne lamekuvar. Ekraani diagonaal: 165,1 cm (65"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, Ekraani heledus: 350 cd/m², HD tüüp: 4K Ultra HD, Puutetundlik ekraan. Installitud operatsioonisüsteem: Android 9. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
VIEWSONIC VIEWBOARD IFP6532 | €1526.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A, USB Type-B |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Disain | |
| Tootedisain | Interaktiivne lamekuvar |
| Toote värv | Must |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 600 x 400 mm |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 165,1 cm |
| Paneeli tüüp | VA |
| LED tagantvalguse tüüp | Direct-LED |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani heledus | 350 cd/m² |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Mitme samaaegse puutepunkti arv | 20 |
| Reaktsiooniaeg | 6,5 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| Ähmasuse määr | 25 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Mikrofoni ühenduvus | 3,5 mm |
| Kasutajamälu | 16 GB |
| USB 2.0 portide arv | 5 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 175 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 162 - 240 V |
| Arvutisüsteem | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori arhitektuur | ARM Cortex-A55 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 9 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1489 mm |
| Sügavus | 87 mm |
| Kõrgus | 897 mm |
| Kaal | 383 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, HDMI, USB |
| Logistika andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1628 mm |
| Pakendi sügavus | 1005 mm |
| Pakendi kõrgus | 208 mm |
| Pakendi kaal | 46 kg |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | BIS, CB, CE, LBL |