Tootja: Sony
Mudel: FWD-75Z9J
EAN: 5013493417120
Sony FWD-75Z9J. Tootedisain: Digital signage lameekraan. Ekraani diagonaal: 190,5 cm (75"), Ekraani tehnoloogia: LED, Ekraani resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit, HD tüüp: 8K Ultra HD. WiFi. Installitud operatsioonisüsteem: Android 10. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SONY BRAVIA PROFESSIONAL DISPLAYS FWD-75Z9J | €6561.62 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 4 |
| DVI-port | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WiFi | |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| CardBus PCMCIA pesade arv | 1 |
| Disain | |
| Tootedisain | Digital signage lameekraan |
| Toote värv | Must |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalne |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 400 mm |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 190,5 cm |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| LED tagantvalguse tüüp | Tagantvalgustus |
| Ekraani resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| HD tüüp | 8K Ultra HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 189 cm |
| Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia | XR Motion Clarity |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Oma värskendussagedus | 100 Hz |
| HDR-toega | |
| Toimimine | |
| Otstarve | Kaubanduslik |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| WiFi otseühendus | |
| Brausimine | |
| Apple AirPlay tugi | |
| Dolby Vision | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| High Dynamic Range 10 (HDR10) | |
| HDCP | |
| HDCP versioon | 2.3 |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 8 |
| RMS-nimivõimsus | 85 W |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 540 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 333 kWh |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Arvutisüsteem | |
| Arvutisüsteem | |
| Sisemine mälumaht | 16 GB |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 10 |
| Toetatud videoformaadid | 3GPP, ASF, AVC, AVCHD, AVI, HEVC, MOV, MP4, MPEG1, MPEG2, MPEG2-PS, MPEG2-TS, MPEG4, VC-1, VP8, WEBM, WMA, WMV, XAVC S, XVID |
| Toetatud audioformaadid | FLAC, MP3, WMA |
| Toetatud pildivormingud | ARW, JPEG |
| Google'i rakendused | Google Chromecast |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Ekraani laius | 1681 mm |
| Ekraani sügavus | 81 mm |
| Ekraani kõrgus | 982 mm |
| Ekraani kaal | 46,4 kg |
| Laius (koos alusega) | 1711 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 428 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 993 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 48 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | RMF-TX621E |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1810 mm |
| Pakendi sügavus | 214 mm |
| Pakendi kõrgus | 1109 mm |
| Pakendi kaal | 63 kg |