Tootja: Sony
Mudel: FWD-55X85G/T
EAN: 5013493378384
Sony FWD-55X85G/T. Tootedisain: Digital signage lameekraan. Ekraani diagonaal: 139,7 cm (55"), Ekraani tehnoloogia: LCD, IPS, LCD, Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, Ekraani heledus: 620 cd/m², HD tüüp: 4K Ultra HD. WiFi. Installitud operatsioonisüsteem: Android. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sony FWD-55X85G/T infoekraan Digital signage lameekraan 139,7 cm (55") LCD, IPS, LCD WiFi 620 cd/m² 4K Ultra HD Must Android | €1444.16 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 4 |
| DVI-port | |
| USB port | |
| USB-portide hulk | 3 |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WiFi | |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| Komponentvideo (YPbPr/YCbCr) sisend | 1 |
| CardBus PCMCIA pesade arv | 1 |
| Disain | |
| Tootedisain | Digital signage lameekraan |
| Toote värv | Must |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalne |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 300 x 200 mm |
| Raami laius (külg) | 8,5 mm |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 139,7 cm |
| Ekraani tehnoloogia | LCD, IPS, LCD |
| LED tagantvalguse tüüp | Edge-LED |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani heledus | 620 cd/m² |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1400:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 550000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 139 cm |
| Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia | Motionflow XR 1000 Hz |
| HDR-toega | |
| Toimimine | |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-C, DVB-T, DVB-T2 |
| Miracast-sertifikaat | |
| WiFi otseühendus | |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| OSD-keelte arv | 32 |
| HDCP | |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Arvutisüsteem | |
| Arvutisüsteem | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Google'i rakendused | Google Play |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 111 W |
| Elektritarbimine (max) | 186 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Energiatõhususe skaala | A+++ kuni D |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1231 mm |
| Sügavus | 52 mm |
| Kõrgus | 713 mm |
| Kaal | 18,7 kg |
| Laius (koos alusega) | 1231 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 316 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 776 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 19,7 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Tuuneri tüüp | Analoog ja digitaal |
| USB 2.0 portide arv | 3 |
| Aastane energiakulu | 154 kWh |
| Heleduse suhe | 87 protsenti |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| Brauseritugi | Vewd |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Energiatõhususe klass (vana) | A |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1332 mm |
| Pakendi sügavus | 158 mm |
| Pakendi kõrgus | 817 mm |
| Pakendi kaal | 26 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Digitaalne audioväljund | 1 |
| Vahelduvvoolu sisend | 1 |