Tootja: Sharp
Mudel: PN-E703
EAN: 0074000069756
Sharp PN-E703. Tootedisain: Digital signage lameekraan. Ekraani diagonaal: 177,8 cm (70"), Ekraani tehnoloogia: LCD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Ekraani heledus: 450 cd/m², HD tüüp: Full HD. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sharp PN-E703 Digital signage lameekraan 177,8 cm (70") LCD 450 cd/m² Full HD Must | €1416.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI sisendportide arv | 2 |
| DVI-port | |
| DVI-I liideste arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| VGA (D-Sub) sisendpordid | 1 |
| DisplayPort arv | 2 |
| DisplayPort sisend | 1 |
| DisplayPort väljund | 1 |
| USB port | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| RS-232C | |
| Disain | |
| Tootedisain | Digital signage lameekraan |
| Toote värv | Must |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200 mm |
| Raami laius (alumine) | 1,9 cm |
| Raami laius (ülemine) | 1,9 cm |
| Raami laius (külg) | 1,9 cm |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 177,8 cm |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| LED tagantvalguse tüüp | Edge-Lit LED |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani heledus | 450 cd/m² |
| HD tüüp | Full HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 176 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 176 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 176,6 cm |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Toetatud multi-ekraan | |
| HDCP | |
| Muud funktsioonid | |
| S-Video sisend | |
| S-Video väljund | |
| DVI väljundpesad | 1 |
| DVI sisendpesad | 1 |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Isehäälestuv | |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 225 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Arvutisüsteem | |
| Arvutisüsteem | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1578 mm |
| Sügavus | 39,4 mm |
| Kõrgus | 916 mm |
| Kaal | 43 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, CB, GOST |