Tootja: Sharp
Mudel: 60005522
EAN: 4974019129136
Sharp PN-70HC1E. Tootedisain: Digital signage lameekraan. Ekraani diagonaal: 177,8 cm (70"), Ekraani tehnoloogia: LCD, Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, Ekraani heledus: 350 cd/m², HD tüüp: 4K Ultra HD, Puutetundlik ekraan. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Monitor Videowall NEC PN-70HC1E 3840 x 2160 px 70" LCD | €1649.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 3 |
| VGA (D-Sub) sisendpordid | 1 |
| USB port | |
| USB-portide hulk | 1 |
| PC Audio sisend | |
| Disain | |
| Tootedisain | Digital signage lameekraan |
| Toote värv | Must |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene/hooneväline |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 600 x 400 mm |
| Raami laius (alumine) | 8 cm |
| Raami laius (ülemine) | 4,5 cm |
| Raami laius (külg) | 4,5 cm |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 177,8 cm |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| LED tagantvalguse tüüp | Edge-LED |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani heledus | 350 cd/m² |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Ekraani värvide arv | 10,7 miljard värvi |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 176,6 cm |
| Toimimine | |
| Otstarve | Ettevõte |
| Muud funktsioonid | |
| Mini VGA (D-Sub) sisendpordid | 2 |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 400 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Soojuse hajumine | 1365 BTU/h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1629 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 990 mm |
| Kaal | 54 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Pakendi sisu | |
| Krihvel | |
| Puutepliiatsite arv | 1 |
| Arvutisüsteem | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CB, CE |