Tootja: Samsung
Mudel: LH55WMRWBGC
EAN: 8592978255732
Samsung WM55R-W digitaalne märklaud on varustatud silmapaistva 139,7 cm (55-tollise) LED-ekraaniga, mille eraldusvõime on 3840 x 2160 pikslit, mis tagab kristallselge visuaalse kvaliteedi täpse detailiga. Sellel märgilauda ekraanil on 4K Ultra HD eraldusvõime, mis toodab elutruud ja säravad pildid.
Puutetundlik funktsionaalsus võimaldab lihtsat navigeerimist ja interaktsioone, muutes selle mitmekülgseteks rakendusteks ideaalseks. Sellel digitaalsel märklaua paneelil on vaatenurk 178 kraadi nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, tagades, et visuaalid on selged ja nähtavad mitmest vaatenurgast. Sellel on ka heledustase 350 cd/m², pakkudes selget nähtavust ka hästi valgustatud keskkondades.
Märgi displeil on 8 ms reageerimisaeg ning LED-tehnoloogia koos pikslisammuga 0,315 x 0,315 mm tagab selle kiire ja tõhusa toimimise. Sellel digitaalsel märklaua lameekraanil on ka erinevad liidesed, sealhulgas Ethernet LAN, Wi-Fi, HDMI, RS-232 ja USB, mis võimaldab seda lihtsalt ühendada erinevate seadmetega.
Seda märgilauda paneeli iseloomustab elegantne ja kaasaegne disain koos valge viimistlusega, mis sobib sujuvalt sobituma igasse siseruumi. Lisaks on sellel võimalik VESA kinnitada, mis tagab veelgi suurema mugavuse. Sisseehitatud kõlarid tagavad suurepärase helikvaliteedi teie vaatamiskogemuse täiustamiseks.
Selle digitaalse märgilaua lameekraani keskmine tööaeg on 16 tundi päevas ja 7 päeva nädalas, mis on mõeldud kommertskasutuseks, pakkudes usaldusväärset jõudlust ja kulutõhusat mugavust. Selle töötemperatuurivahemik on 0 - 40°C ja töötav suhteline niiskus 10% - 80%, tagades selle töötamise mitmesugustes keskkondades.
Samsung WM55R-W digitaalsele märgilaua lameekraanile kuulub kaugjuhtimispult, AC-kaablid ja stiluspliiats, pakkudes mugavust ja mitmekülgsust. Selle kaal on 28,2 kg, mis teeb selle kergeks ja kaasaskantavaks, ning selle pakendi suurus on 1464 x 915 x 190 mm, mis muudab selle kohaletoimetamise ja paigaldamise lihtsaks.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| USB port | |
| USB-portide hulk | 1 |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WiFi | |
| RS-232 liides | |
| Disain | |
| Tootedisain | Digital signage lameekraan |
| Toote värv | Valge |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 400 mm |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 139,7 cm |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani heledus | 350 cd/m² |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Pikslitihedus | 0,315 x 0,315 mm |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 48 - 75 Hz |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 81 kHz |
| Toimimine | |
| Otstarve | Universaalne |
| Töötunnid (tunnid/päevad) | 16/7 |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 154 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1297,4 mm |
| Sügavus | 59,9 mm |
| Kõrgus | 768,2 mm |
| Kaal | 28,2 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Krihvel | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Muud funktsioonid | |
| Kiirstardi juhend | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1464 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kõrgus | 915 mm |
| Pakendi kaal | 35,2 kg |