Tootja: Samsung
Mudel: LH55PMFXTBC
EAN: 8806088600628
Samsung PM55F-BC. Tootedisain: Digital signage lameekraan. Ekraani diagonaal: 139,7 cm (55"), Ekraani tehnoloogia: LED, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Ekraani heledus: 400 cd/m², HD tüüp: Full HD, Puutetundlik ekraan. Töötunnid (tunnid/päevad): 24/7. Installitud operatsioonisüsteem: Linux. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung PM55F-BC Digital signage lameekraan 139,7 cm (55") LED 400 cd/m² Full HD Must Puutetundlik ekraan Linux 24/7 | €1612.78 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DVI-port | |
| DVI-I liideste arv | 1 |
| DisplayPort arv | 2 |
| USB port | |
| USB-portide hulk | 2 |
| USB versioon | 2.0 |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| RS-232C | |
| Disain | |
| Tootedisain | Digital signage lameekraan |
| Toote värv | Must |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 400 mm |
| Raami laius (külg) | 1,79 cm |
| Raami laius (ülemine) | 2,5 cm |
| Raami laius (alumine) | 2,5 cm |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 139,7 cm |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| LED tagantvalguse tüüp | Edge-LED BLU |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani heledus | 400 cd/m² |
| HD tüüp | Full HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | Mega kontrast |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Pikslitihedus | 0,63 x 0,63 mm |
| Aktiivne kuvaala (laius x kõrgus) | 1209,6 x 680,4 mm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 138,7 cm |
| Toetatud videorežiimid | 1080p |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 81 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 48 - 75 Hz |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Toimimine | |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Toetatud multi-ekraan | |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Töötunnid (tunnid/päevad) | 24/7 |
| HDCP | |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Arvutisüsteem | |
| Arvutisüsteem | |
| Protsessori perekond | ARM Cortex |
| Protsessori mudel | Cortex-A12 |
| Protsessori sagedus | 1,3 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Sisemälu | 2,5 GB |
| Sisemine mälumaht | 8 GB |
| Installitud operatsioonisüsteem | Linux |
| Toetatud videoformaadid | AVC, AVS, H.263, H.264, HEVC, MPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VC-1, VP8, VP9 |
| Toetatud audioformaadid | AC3, DTS |
| Toetatud pildivormingud | PNG |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 117 W |
| Võimsustarve (unerežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 138 kWh |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Muud funktsioonid | |
| L2-vahemälu | 32 KB |
| Mälu taktsagedus | 1866 MHz |
| Kasutajamälu | 2,5 GB |
| Juhend | |
| Graafikaadapteri Open GL tugi | |
| Klaasikaitse | |
| Kiirstardi juhend | |
| Isehäälestuv | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1248,4 mm |
| Sügavus | 58,4 mm |
| Kõrgus | 733,4 mm |
| Kaal | 26,4 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Garantiikaart | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1375 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 863 mm |
| Pakendi kaal | 32 kg |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CB (Europe) : IEC60950-1/EN60950-1 CCC (China) : GB4943.1-2011 PSB (Singapore) : PSB+IEC60950-1 NOM (Mexico) : NOM-001-SCFI-1993 IRAM (Argentina) : IRAM+IEC60950-1 SASO (Saudi Arabia) : SASO+IEC60950-1 BIS(India) : IEC60950-1 / IS13252 NOM(Mexico) : Tuner : NOM-001-SCFI-1993 Tunerless : NOM-019-SCFI-1998 KC(Korea) : K 60950-1 EAC(Russia) : EAC+IEC60950-1 INMETRO(Brazil) : INMETRO+IEC60950-1 BSMI(Taiwan) : BSMI+IEC60950-1 RCM(Australia) : IEC60950-1/AS/NZS 60950-1 UL(USA) : cUL60950-1 CSA (Canada) : cUL TUV (Germany) : CE NEMKO (Norway) : CE FCC (USA) Part 15, Subpart B Class A CE (Europe) : EN55022:2006+A1:2007 EN55024:1998+A1:2001+A2:2003 VCCI (Japan) : VCCI V-3 /2010.04 Class A KCC/EK (Korea) : Tuner : KN13 / KN20 Tunerless : KN22 / KN24 BSMI (Taiwan) : CNS13438 (ITE EMI) Class A / CNS13439 (AV EMI) / CNS14409 (AV EMS) / CNS14972 (Digital) C-Tick (Australia) : AS/NZS CISPR22:2009 CCC(China) :GB9254-2008 GB17625.1-2012 GOST(Russia/CIS) : GOST R 51317 Series, GOST 22505-97 EN55022:2006+A1:2007 EN55024:1998+A1:2001+A2:2003 |
| Tehnilised andmed | |
| Audio sisend (Mini jack pistik) | |
| Audio väljund (Mini jack pistik) | 1 |