Tootja: Samsung
Mudel: LH65QBNEBGC
EAN: 8801643312121
Samsung LH65QBNEBGC. Tootedisain: Digital signage lameekraan. Ekraani diagonaal: 165,1 cm (65"), Ekraani tehnoloogia: LED, Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, Ekraani heledus: 350 cd/m², HD tüüp: 4K Ultra HD. WiFi. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG QB65N | €1713.36 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DVI-port | |
| DVI-I liideste arv | 1 |
| USB port | |
| USB-portide hulk | 2 |
| USB versioon | 2.0 |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WiFi | |
| PC Audio sisend | |
| RS-232C | |
| Kaugväljund (IR) | 1 |
| Disain | |
| Tootedisain | Digital signage lameekraan |
| Toote värv | Must |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 400 mm |
| Raami laius (külg) | 1,35 cm |
| Raami laius (ülemine) | 1,35 cm |
| Raami laius (alumine) | 1,77 cm |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 165,1 cm |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| LED tagantvalguse tüüp | Edge-LED |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani heledus | 350 cd/m² |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 6000:1 |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | Mega kontrast |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Pikslitihedus | 0,372 x 0,372 mm |
| Aktiivne kuvaala (laius x kõrgus) | 1428,5 x 803,5 mm |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 30 - 81 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 48 - 75 Hz |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Toimimine | |
| Otstarve | Universaalne |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP5X |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 125 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Arvutisüsteem | |
| Toetatud videoformaadid | AVC, AVS, H.263, H.264, HEVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VC-1, VP8, VP9 |
| Toetatud audioformaadid | AC3 |
| Toetatud pildivormingud | JPEG, PNG |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1457,5 mm |
| Sügavus | 59,4 mm |
| Kõrgus | 837,3 mm |
| Kaal | 25,3 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Aastane energiakulu | 183 kWh |
| Isehäälestuv | |
| Energiatõhususe klass (vana) | A |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1601 mm |
| Pakendi sügavus | 178 mm |
| Pakendi kõrgus | 970 mm |
| Pakendi kaal | 33,4 kg |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | 60950-1, EMC A |