Tootja: Philips
Mudel: 55BDL3002H/00
EAN: 0685417532483
Philips Signage Solutions 55BDL3002H/00. Ekraani diagonaal: 139,7 cm (55"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Ekraani heledus: 2500 cd/m², HD tüüp: Full HD. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| DVI-port | |
| VGA (D-Sub) sisendpordid | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| USB port | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| Komponentvideo (YPbPr/YCbCr) sisend | 1 |
| Audio (v, p) sisend | 3.5 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 139,7 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani heledus | 2500 cd/m² |
| HD tüüp | Full HD |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 5000:1 |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 500000:1 |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | Mega kontrast |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,63 x 0,63 mm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 139,7 cm |
| Toetatud videorežiimid | 1080i |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 400 mm |
| Toimimine | |
| Otstarve | Universaalne |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 50000 h |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 368 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1242,2 mm |
| Sügavus | 137,9 mm |
| Kõrgus | 713 mm |
| Kaal | 35,8 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 80 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Garantiikaart | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraaniformaadi reguleerimine | 16:9 |
| Paigaldus | Landscape Portrait |
| Audioväljund | 3.5 mm jack 3.5mm jack |
| Kiirstardi juhend | |
| Juhend | |
| Videoväljund | DisplayPort DVI-I |
| Lõiketera laius | 1,56 cm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Müravähendus | |
| Tarvikud kaasa arvatud | RS232 daisy-chain cable |
| Toitenõuded | 100 ~ 240 VAC, 50 ~ 60 Hz 100 ~ 240 VAC, 50 ~ 60 Hz |
| Videosisend | VGA (Analogue D-Sub) DisplayPort (1.2) DVI-D Component (BNC) Composite (BNC) HDMI (x 2) VGA (Analog D-Sub) DisplayPort (1.2) DVI-D Component (BNC) Composite (BNC) HDMI (x2) |
| Isehäälestuv | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| USB taasesituse videovormingud | M2TS M4V MK3D MKV MP4 MPEG MPG MTS TS TTS VOB WMV |
| Komplekti sügavus (tollides) | 13,8 cm |
| Juhtimine klaviatuuriga | Hidden Lockable |
| Pildijõudlus | Advanced colour control Advanced color control |
| Lisatarvikud | AC Power Cord Batteries for remote control Quick start guide Remote Control Edge alignment plates RS232 cable |
| Mõõtmed (l x s x k) | 1242,1 x 137,9 x 713,7 mm |
| Energiasäästufunktsioonid | Smart Power |
| Lisatarvikud | IR Light Motion Sensor (CRD41) Tabletop stand IR Light Motion Sensor (CRD41) Table top stand |
| Komplekti laius (tollides) | 124,2 cm |
| Kasutusmugavuse väärindused | Carrying handles |
| Komplekti kõrgus (tollides) | 71,4 cm |
| Signaalitsükkel läbi | RS232 IR Loop through RS232 IR Loopthrough |
| USB audiovorming | AAC AIF AIFF ASF LPCM M3U M4A MP3 MP4 WAV WMA |
| Pildiväärindus | 3/2 - 2/2 motion pull down 3D Combfilter 3D MA deinterlacing Dynamic contrast enhancement Motion compens. deinterlacing Progressive scan |
| Ekraani resolutsioon sagedusel | 1920 x 1080 @ 60 Hz 1920 x 1080 @ 60Hz |
| USB taasesituse pilt | BMP GIF JPEG JPG |
| I/O-pordid | AC-out OPS USB |
| Regulatiivne heakskiit | BSMI CB CE FCC, Class B UL/cUL |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | BSMI, CB, CE, FCC, Class B, UL/cUL |