Tootja: LG
Mudel: 86UH5E-B
EAN: 0719192624603
LG 86UH5E-B. Tootedisain: Digital signage lameekraan. Ekraani diagonaal: 2,18 m (86"), Ekraani tehnoloogia: LED, Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, Ekraani heledus: 500 cd/m², HD tüüp: 4K Ultra HD. WiFi. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 3 |
| DVI-port | |
| VGA (D-Sub) sisendpordid | 1 |
| USB port | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WiFi | |
| Disain | |
| Tootedisain | Digital signage lameekraan |
| Toote värv | Must |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 600 x 400 mm |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 2,18 m |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160 |
| Toetatud videorežiimid | 2160p |
| Toimimine | |
| Otstarve | Ettevõte |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 215 W |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1926,2 mm |
| Sügavus | 60,6 mm |
| Kõrgus | 1097,2 mm |
| Kaal | 49 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | Remote Controller |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Muud funktsioonid | |
| Kiirstardi juhend | |
| Energiatõhususe klass (vana) | A |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 2073 mm |
| Pakendi sügavus | 292 mm |
| Pakendi kõrgus | 1260 mm |
| Pakendi kaal | 61,1 kg |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | Safety (IEC 60950-1/EN 60950-1/UL 60950-1) EMC (FCC Class "A"/CE/KC) |