Tootja: LG
Mudel: 75TR3DK-B
EAN: 0195174042656
LG 75TR3DK-B. Tootedisain: Digital signage lameekraan. Ekraani diagonaal: 190,5 cm (75"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Puutetundlik ekraan. WiFi. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 3 |
| DVI-port | |
| VGA (D-Sub) sisendpordid | 1 |
| USB port | |
| USB-portide hulk | 1 |
| USB versioon | 2.0 |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WiFi | |
| RS-232C | |
| Disain | |
| Tootedisain | Digital signage lameekraan |
| Toote värv | Must |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 800 x 400 mm |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 190,5 cm |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Oma värskendussagedus | 60 Hz |
| Ähmasuse määr | 25 protsenti |
| Toimimine | |
| Otstarve | Haridus |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Inglise keel |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 30 W |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 225 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Arvutisüsteem | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemine mälumaht | 32 GB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Ekraani laius | 1709 mm |
| Ekraani sügavus | 1020 mm |
| Ekraani kõrgus | 88 mm |
| Ekraani kaal | 47,3 kg |
| Laius (koos alusega) | 1863 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 1140 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 225 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 60,6 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Sisemälu | 32 MB |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |