Tootja: BenQ
Mudel: 9H.F2VTC.DE3
EAN: 0840046034757
Benq RP703. Tootedisain: Digital signage lameekraan. Ekraani diagonaal: 177,8 cm (70"), Ekraani tehnoloogia: LED, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Ekraani heledus: 300 cd/m², HD tüüp: Full HD, Puutetundlik ekraan. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI-versioon | 1.3 |
| HDMI sisendportide arv | 3 |
| DVI-port | |
| VGA (D-Sub) sisendpordid | 3 |
| USB port | |
| USB-portide hulk | 4 |
| USB versioon | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| Audio (v, p) sisend | 1 |
| Audio (v, p) väljund | 1 |
| RS-232 liides | |
| Disain | |
| Tootedisain | Digital signage lameekraan |
| Toote värv | Must |
| VESA paigaldamine | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 177,8 cm |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| HD tüüp | Full HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Mitme samaaegse puutepunkti arv | 20 |
| Multi-touch funktsioon | |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Paneeli eluiga | 30000 h |
| Värvigamma | 66 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| S-Video sisend | |
| Juhend | |
| Ekraan | LED |
| Kiirstardi juhend | |
| Paneeli heledus | 300 cd/m² |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 10 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1665 mm |
| Sügavus | 98 mm |
| Kõrgus | 1015 mm |
| Kaal | 55 kg |
| Toimimine | |
| OSD-keelte arv | 21 |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Araabia keel, Lihtsustatud hiina keel, Traditsiooniline hiina keel, Tšehhi keel, Taani, Saksa keel, Hollandi, Inglise keel, Hispaania, Soome, Prantsuse keel, Kreeka keel, Itaalia, Jaapani keel, Norra, Poola, Portugali, Rumm, Vene keel, Rootsi, Türgi keel |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, AV, USB, VGA |