Tootja: BenQ
Mudel: 9H.F2VTC.DE2
Benq RP703. Tootedisain: Digital signage lameekraan. Ekraani diagonaal: 177,8 cm (70"), Ekraani tehnoloogia: -, Analog, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Ekraani heledus: 300 cd/m², HD tüüp: Full HD, Puutetundlik ekraan
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) sisendpordid | 3 |
| USB-portide hulk | 1 |
| USB versioon | 2.0 |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| Audio (v, p) sisend | 1 |
| PC Audio sisend | |
| RS-232 liides | |
| Kaugsisend (IR) | 1 |
| Disain | |
| Tootedisain | Digital signage lameekraan |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalne |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 600 x 400 mm |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 177,8 cm |
| Ekraani tehnoloogia | -, Analog |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani heledus | 300 cd/m² |
| HD tüüp | Full HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Mitme samaaegse puutepunkti arv | 20 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 177,8 cm |
| Paneeli eluiga | 30000 h |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 222 W |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1665 mm |
| Sügavus | 98 mm |
| Kõrgus | 1015 mm |
| Kaal | 55 kg |
| Toimimine | |
| OSD-keelte arv | 21 |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Inglise keel |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, Audio (3.5mm), USB, VGA |
| Tehnilised andmed | |
| Täis-HD | |
| Netokaal | 55 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| RJ-45 sisendpordid | 1 |
| Paneeli heledus | 300 cd/m² |
| Kontrastisuhe | 4000:1 |
| PC-sisend (D-Sub) | |
| Kõrvaklapid kaasa arvatud | Ei |
| Klaasikaitse | |
| VGA (D-Sub) väljundpordid | 1 |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| RS-232 sisendi pesad | 1 |
| Sisseehitatud mikrofon | |
| Mac-ühilduvus | |
| Toite tüüp | Vahelduvvool |
| Heledus | 300 cd/m² |
| Ekraani pind | Matt |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Mõõdud (l x s x k) | 1665 x 1015 x 98 mm |
| Värv | Jah |
| Arvutisüsteem | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |