Tootja: AG Neovo
Mudel: TBX2101100100
EAN: 4710739596724
AG Neovo TBX-2201. Tootedisain: Digital signage lameekraan. Ekraani diagonaal: 54,6 cm (21.5"), Ekraani tehnoloogia: LCD, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Ekraani heledus: 250 cd/m², HD tüüp: Full HD. Töötunnid (tunnid/päevad): 24/7. Toote värv: Hall
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
AG Neovo TBX-2201 Digital signage lameekraan 54,6 cm (21.5") LCD 250 cd/m² Full HD Hall 24/7 | €1608.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| HDMI sisendportide arv | 1 |
| HDMI väljundportide arv | 1 |
| DVI-port | |
| USB port | |
| USB-portide hulk | 1 |
| USB versioon | 2.0 |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| RS-232 liides | |
| Disain | |
| Tootedisain | Digital signage lameekraan |
| Toote värv | Hall |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalne |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 54,6 cm |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Paneeli tüüp | VA |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| HD tüüp | Full HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 20000000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,248 x 0,248 mm |
| Pinna kõvadus | 9H |
| Ähmasuse määr | 25 protsenti |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 50 - 85 Hz |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 24 - 83 kHz |
| RGB-värviruum | NTSC |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Toimimine | |
| Otstarve | Transport |
| Töötunnid (tunnid/päevad) | 24/7 |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP22 |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Arvutisüsteem | |
| Arvutisüsteem | |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 19 W |
| Sisendpinge | 8 - 36 V |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 2,8 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 1,6 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Ekraani laius | 507,6 mm |
| Ekraani sügavus | 68,3 mm |
| Ekraani kõrgus | 318,7 mm |
| Ekraani kaal | 6,8 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| RS-232 väljundi pesad | 1 |
| RS-232 sisendi pesad | 1 |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | |
| Juhtmehaldus | |
| Korpuse materjal | Metall |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, REACH, RoHS, WEEE |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 613 mm |
| Pakendi sügavus | 213 mm |
| Pakendi kõrgus | 488 mm |
| Pakendi kaal | 8,2 kg |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, E-13, LVD, RoHS, WEEE, REACH |