Tootja: AG Neovo
Mudel: PN4DC011E0000
EAN: 0813086002932
AG Neovo PN-46D. Tootedisain: Digital signage lameekraan. Ekraani diagonaal: 116,8 cm (46"), Ekraani tehnoloogia: VA, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Ekraani heledus: 500 cd/m², HD tüüp: Full HD. Töötunnid (tunnid/päevad): 24/7. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.3b |
| DVI-port | |
| DVI-I liideste arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| VGA (D-Sub) sisendpordid | 1 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort sisend | 1 |
| USB port | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WiFi | |
| Audio (v, p) sisend | 1 |
| Audio (v, p) väljund | 1 |
| PC Audio sisend | |
| RS-232 liides | |
| Kaugsisend (IR) | 1 |
| Kaugväljund (IR) | 1 |
| OPS mooduli pilu | |
| Disain | |
| Tootedisain | Digital signage lameekraan |
| Toote värv | Must |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalne |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200,400 x 200 mm |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 116,8 cm |
| Ekraani tehnoloogia | VA |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| HD tüüp | Full HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3500:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Pikslitihedus | 0,53 x 0,53 mm |
| Ähmasuse määr | 25 protsenti |
| Pinna kõvadus | 2H |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 31 - 92 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 48 - 85 Hz |
| Värvigamma | 72 protsenti |
| Toimimine | |
| Otstarve | Universaalne |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| Töötunnid (tunnid/päevad) | 24/7 |
| Muud funktsioonid | |
| S-Video sisend | |
| RS-232 sisendi pesad | 1 |
| BNC-sisendpordid | 1 |
| RS-232 väljundi pesad | 1 |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 135 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| Energiatõhususe klass (SDR) | A |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 116 kWh |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Energiatõhususe skaala | A+ kuni F |
| Arvutisüsteem | |
| Arvutisüsteem | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1024 mm |
| Sügavus | 125,7 mm |
| Kõrgus | 578,6 mm |
| Kaal | 23 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, VGA |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, ENERGY STAR |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1290 mm |
| Pakendi sügavus | 363 mm |
| Pakendi kõrgus | 865 mm |
| Pakendi kaal | 32,4 kg |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CB, CE, FCC, BSMI, WEEE, REACH, GOST-R |