Tootja: AG Neovo
Mudel: H32E0011E0000
EAN: 4710739595314
AG Neovo HX-32E. Ekraani diagonaal: 80 cm (31.5"), Ekraani tehnoloogia: LED, Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Ekraani heledus: 500 cd/m², HD tüüp: Full HD. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
AG Neovo HX-32E 80 cm (31.5") LED Full HD Must | €2377.83 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| DVI-port | |
| DVI-I liideste arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| VGA (D-Sub) sisendpordid | 1 |
| DisplayPort arv | 2 |
| DisplayPort sisend | 1 |
| DisplayPort väljund | 1 |
| USB port | |
| USB-portide hulk | 1 |
| USB versioon | 2.0 |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| Komposiitvideo väljund | 1 |
| Komponentvideo (YPbPr/YCbCr) sisend | 1 |
| Kaugväljund (IR) | 1 |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 80 cm |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani heledus | 500 cd/m² |
| HD tüüp | Full HD |
| Puutetundlik ekraan | |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 48 - 85 Hz |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 31 - 92 kHz |
| Toetatud videorežiimid | 720p, 1080p |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 200 mm |
| Audio | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 10 W |
| Arvutisüsteem | |
| Arvutisüsteem | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 65 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,5 W |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 53 kWh |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 757,6 mm |
| Sügavus | 75,1 mm |
| Kõrgus | 452 mm |
| Kaal | 15,2 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, RS-232 |
| Muud funktsioonid | |
| Kiirstardi juhend | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 892 mm |
| Pakendi sügavus | 185 mm |
| Pakendi kõrgus | 600 mm |
| Pakendi kaal | 17,8 kg |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | FCC, CE, LVD, WEEE, RoHS, REACH |