| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
EFB EFB LWL Kabel Duplex Jumper LC-LC 50/125 OM3 15 Meter LSZH Halogenfrei aqua 2.0mm geprueft Messprotokoll | €54.93 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 15 m |
| Kiudoptika tüüp | OM3 |
| Pistmik 1 | LC |
| Pistmik 2 | LC |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Toote värv | Rohekassinine värv |
| Täisdupleks | |
| Südamiku läbimõõt | 50 µm |
| Kaitsekihi läbimõõt | 125 µm |
| Kiustruktuur | Multirežiim |
| Andmeedastuskiirus | 10 Gbit/s |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Müüja kood | 305762 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 2 mm |
| Kaal | 134 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Garantiiaeg | 3 aasta(t) |
| Muud funktsioonid | |
| Optiliste kiudude arv | 2 |