Tootja: StarTech.com
Mudel: SMFIBLCLC7
EAN: 0011411569338
StarTech.com SMFIBLCLC7. Kaabli pikkus: 7 m, Kiudoptika tüüp: OS1, Pistmik 1: LC, Pistmik 2: LC, Südamiku läbimõõt: 9 µm, Täisdupleks
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 7 m |
| Kiudoptika tüüp | OS1 |
| Pistmik 1 | LC |
| Pistmik 2 | LC |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Toote värv | Kollane |
| Täisdupleks | Jah |
| Südamiku läbimõõt | 9 µm |
| Kaitsekihi läbimõõt | 125 µm |
| Kiustruktuur | Üksikrežiim |
| Andmeedastuskiirus | 100 Gbit/s |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, CE |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 94 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 220 mm |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |
| Pakendi kaal | 103 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 411 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 85447000 |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 436 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 407 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 120 tk |