| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
LENOVO ThinkStation 512GB PCIe NVMe M.2 80mm SSD | €614.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Liides | PCI Express |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 32 Gbit/s |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 6,5 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 1,7 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 2,38 mm |
| Kaal | 10 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |