| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Equip 255419 Fibre Optic Patchc. LC/LC 50/125μ 0,5m turquoise, LSOH, OM3 | €8.06 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Kiudoptika tüüp | OM3 |
| Pistmik 1 | LC |
| Pistmik 2 | LC |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Toote värv | Türkiis |
| Täisdupleks | |
| Südamiku läbimõõt | 50 µm |
| Kaitsekihi läbimõõt | 125 µm |
| Kiustruktuur | Multirežiim |
| Andmeedastuskiirus | 10 Gbit/s |
| Sisestuskadu | 0,5 dB |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Harmonized System (HS) kood | 85447000 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 14 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | REACH, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 275 mm |
| Pakendi sügavus | 8 mm |
| Pakendi kõrgus | 175 mm |
| Pakendi kaal | 15 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |