| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Hama Sülearv.kate Neoprene 14,1", must | €12.10 |
|
www.photopoint.ee |
Sülearv.kate Hama Neoprene 14,1'', must | €17.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Ekraani maksimaalne suurus | 35,8 cm |
| Karbi tüüp | Varrukaümbris |
| Materjal | Neopreen |
| Toote peamine värv | Must |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Kaitseomadused | Mustusekindel, Kriimukindel |
| Kinnitamise tüüp | Tõmblukk |
| Kogus | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 370 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Kõrgus | 270 mm |
| Kaal | 170 g |
| Sülearvuti sahtli mõõdud (l x s x k) | 340 x 10 x 260 mm |