Tootja: Allied Telesis
Mudel: 990-003258-00
EAN: 0767035194738
Allied Telesis AT-SP10TW1. Kaabli pikkus: 1 m, Kaablistandard: Cat7, Pistmik 1: SFP+, Pistmik 2: SFP+, Pistmikukontaktide kate: Vask, Andmeedastuskiirus: 10 Mbit/s
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Allied Telesis - Suora kiinnityskaapeli - SFP+ to SFP+ - 1 m - kaksoisakselinen | €151.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Kaablistandard | Cat7 |
| Toote värv | Must |
| Pistmik 1 | SFP+ |
| Pistmik 2 | SFP+ |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Vask |
| Andmeedastuskiirus | 10 Mbit/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 85 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Muud funktsioonid | |
| Sisendi näivtakistus | 100 Ω |