| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT RL9945 kiudoptiline kaabel 45 m 2x LC OS2 Kollane | €60.12 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 45 m |
| Kiudoptika tüüp | OS2 |
| Pistmik 1 | 2x LC |
| Pistmik 2 | 2x LC |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Toote värv | Kollane |
| Täisdupleks | |
| Südamiku läbimõõt | 9 µm |
| Kaitsekihi läbimõõt | 125 µm |
| Kiustruktuur | Üksikrežiim |
| Signaali kadu | 55 dB |
| Sisestuskadu | 0,2 dB |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 2 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85447000 |