| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Ariete 00C020600AR0 hotdogimasin Hot dogi röster 650 W Punane | €38.90 |
|
hiq24.de |
Ariete Hot Dog Maker Party Time (rot/weiß, 650 Watt, 50's | €43.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Hot dogi röster |
| Reguleeritav termostaat | Jah |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Toote värv | Punane |
| Eemaldatav purukandik | Jah |
| Hot Doge ühe kasutuskorra kohta | 2 tk |
| Stop/tühista-nupp | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsus | 650 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 270 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 210 mm |
| Kaal | 1,12 kg |
| Pakendi kaal | 1,59 kg |