Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Ladustamiskast |
| Toote värv | Sinine |
| Kuju | Nelinurkne |
| Materjal | Polüpropüleen (PP) |
| Värvus | Ühevärviline |
| Õige kasutus | Hoonesisene |
| Kandesangad | |
| Kaasas kate | |
| Eemaldatav kaas | |
| Virnastatav | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 260 mm |
| Sügavus | 260 mm |
| Kõrgus | 240 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 1 |