| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Nosilec za telefon Ugreen 60548, za kolo | €15.90 |
|
www.emundia.si |
UGREEN držalo telefona za kolo | €17.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Mobiilseadme tüüp | Mobiiltelefon/nutitelefon |
| Õige kasutus | Jalgratas |
| Tüüp | Passiivne hoidja |
| Toote värv | Must |
| Seadme aluse tüüp | Iminapp |
| Materjal | ABS, Alumiinium, Silikoon |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalne/vertikaalne |
| Ergonoomika | |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Minimaalne seadme laius | 11,7 cm |
| Maksimaalne seadme laius | 17,3 cm |
| Ekraani minimaalne suurus | 11,7 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 17,3 cm |