| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC NBAC0302 paigalduskomplekt | €237.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 430 g |
| Laius | 79 mm |
| Sügavus | 105 mm |
| Kõrgus | 64 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Metall |
| Ühilduvus | NetBotz Camera Pod 160 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 248 mm |
| Pakendi sügavus | 181 mm |
| Pakendi kõrgus | 62 mm |
| Pakendi kaal | 600 g |