Tootja: ACT
Mudel: AC8315
EAN: 8716065491494
ACT AC8315. Paigaldus: Klamber/läbiv polt, Maksimaalne kaal (mahutavus): 14 kg, Ekraani minimaalne suurus: 33 cm (13"), Ekraani maksimaalne suurus: 68,6 cm (27"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
ACT AC8315 - Verstelbare arm bureaumontage | €47.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 14 kg |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 7 kg |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Paigaldus | Klamber/läbiv polt |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast, Teras |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 0 - 450 mm |
| Pöördenurk | 30 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360 ° |
| Pöörlemispunktide arv | 2 |
| Juhtmehaldus | |
| Kalde reguleerimine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 805 mm |
| Kõrgus | 450 mm |
| Pakendi laius | 520 mm |
| Pakendi sügavus | 122 mm |
| Pakendi kõrgus | 168 mm |
| Pakendi kaal | 4,96 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |