Tootja: Viewsonic
Mudel: VBH100
EAN: 0766907001594
Viewsonic VBH100. Videopordi tüüp: HDMI. Toote värv: Must, Maksimaalne kasutuskaugus: 100 m. AC-sisendpinge: 100-240 V, AC-adapteri sagedus: 50-60 Hz. Laius: 150 mm, Sügavus: 169 mm, Kõrgus: 56 mm. Pakendi laius: 210 mm, Pakendi sügavus: 111 mm, Pakendi kõrgus: 189 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Viewsonic VBH100 videokommutaator HDMI | €895.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-portide arv | 7 |
| HDMI-sisend | 6 |
| HDMI väljundite arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Voolujuhe kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, HDMI |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AC-adapteri sagedus | 50-60 Hz |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 100 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 150 mm |
| Sügavus | 169 mm |
| Kõrgus | 56 mm |
| Kaal | 544 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi sügavus | 111 mm |
| Pakendi kõrgus | 189 mm |
| Pakendi kaal | 1,4 kg |