Tootja: StarTech.com
Mudel: B-ERGO-MOUSE-PAD
EAN: 0065030893121
StarTech.com B-ERGO-MOUSE-PAD. Laius: 230 mm, Sügavus: 180 mm. Toote värv: Must, Pinnakujundus: Ühevärviline, Materjal: Polüuretaan, Randmetugi, Libisemiskindel põhi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
STARTECH мышь PAD - CUSHIONED/NON-SLIP . | €25.80 |
|
www.photopoint.ee |
Libisemisvastane matt Startech B-ERGO-MOUSE-PAD | €27.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Materjal | Polüuretaan |
| Mänguri hiire padi | Ei |
| Randmetugi | Jah |
| Libisemiskindel põhi | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Pakendi kaal | 315 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 230 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Paksus | 2 cm |
| Kaal | 249 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 310 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 210 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 515 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |