Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Materjal | Kangas, Geel, Kumm |
| Mänguri hiire padi | |
| Randmetugi | |
| Libisemiskindel põhi | |
| Pinna materjal | Kangas |
| Mugav disain | |
| Kaitseomadused | Pritsmekindel, Veekindel, Veekindel |
| Pestav | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 217 mm |
| Pakendi sügavus | 27 mm |
| Pakendi kõrgus | 252 mm |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Pakendi kaal | 250 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 215 mm |
| Paksus | 2,5 cm |
| Kaal | 175 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 550 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 288 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 233 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 290 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |