| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
iggual ARG1 Mänguri hiire padi Must | €8.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Materjal | Geel |
| Mänguri hiire padi | Jah |
| Randmetugi | Jah |
| Libisemiskindel põhi | Jah |
| Pinna materjal | Kangas |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 185 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Paksus | 2 cm |