Tootja: Hama
Mudel: 00186080
EAN: 4047443471567
Hama Lethality 460 Power. Laius: 600 mm, Sügavus: 350 mm. Toote värv: Must, Pinnakujundus: Ühevärviline, Materjal: Kumm, Tekstiil, Toide USB kaudu, Servaõmblustega, Libisemiskindel põhi, Mänguri hiire padi
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama Lethality 460 Power Mänguri hiire padi Must | €72.87 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Materjal | Kumm, Tekstiil |
| Mänguri hiire padi | |
| Libisemiskindel põhi | |
| Toide USB kaudu | |
| Sisseehitatud Wi-Fi laadija | |
| Servaõmblustega | |
| Pinna materjal | Tekstiil |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 350 mm |
| Paksus | 3 mm |
| Kaal | 446 g |
| Kaabli pikkus | 1 m |