| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent PL3340 hiirematt Mänguri hiire padi Must, Sinine, Hõbe | €5.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must, Sinine, Hõbe |
| Pinnakujundus | Pilt |
| Materjal | Kumm |
| Mänguri hiire padi | Jah |
| Randmetugi | Ei |
| Libisemiskindel põhi | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 400 mm |
| Sügavus | 320 mm |
| Paksus | 4 mm |
| Kaal | 280 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |