| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
BenQ Zowie G-SR Mänguri hiire padi Must | €39.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Materjal | Kumm |
| Mänguri hiire padi | |
| Randmetugi | |
| Libisemiskindel põhi | |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 470 mm |
| Sügavus | 390 mm |
| Paksus | 3,5 mm |